الماسی

خلاصه کتاب: استارتاپ 100 دلاری

فراموش نکنید که برای موفقیت به اجازه هیچ‌کسی نیاز ندارید. یاد بگیرید به قضاوت خودتان اعتماد داشته باشید و اقدام کنید. تصورش را هم نمی‌کنید که فروش اولین محصول چه حسی خواهد داشت.کتاب استارت آپ 100 دلاری، حاصل تحقیقات و مصاحبه‌های کریس گیلبو با کارآفرینانی است که کسب ‌و کار خود را با سرمایه‌ کوچک شروع کرده‌اند؛
استارت آپ صد دلاری

در خلاصه کتاب استارتاپ 100 دلاری به پرسش های زیر پاسخ داده می شود:

  1. چگونه کسب‌وکار کوچک خودمان را راه‌اندازی کنیم؟
  2. چطور ازنظر مالی کسب‌وکار کوچک خودمان را باارزش و بادوام کنیم؟
  3. هدف نهایی کسب‌وکار کوچک شما چه باید باشد؟
  4. در طرح اولیه کسب‌وکارمان چه جزئیاتی را رعایت کنیم؟

هرکسی که تجربه کار پشت‌میزنشینی را داشته باشد، روزی این حس مبهم به سراغش خواهد آمد؛ اینکه بهترین کار دنیا این است که برای خودتان کارکنید، هرچند کوچک و با درآمدی محدود! بی‌شک همه‌کسانی که امروز جزو برتر ین‌های دنیای کسب‌وکار هستند، روزی روزگاری برای شخص دیگری کار می‌کردند. افراد زیادی همانند نویسنده این کتاب وجود دارند که راه‌هایی را برای کنار گذاشتن اشتغال سنتی خود و دنبال کردن کاری بامعنا پیداکرده‌اند؛ افرادی که به دنبال علایق و مهارت‌هایشان و تبدیل آن‌ها به یک ارزش برای دیگران بوده‌اند.

فراموش نکنید که برای موفقیت به اجازه هیچ‌کسی نیاز ندارید. یاد بگیرید به قضاوت خودتان اعتماد داشته باشید و اقدام کنید. تصورش را هم نمی‌کنید که فروش اولین محصول چه حسی خواهد داشت.

درباره کتاب استارتاپ 100 دلاری

این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید از کارهایی کوچک شروع کنید. سرمایه کوچکی جمع کنید و به‌مرورزمان، آن را تا جایی که دلخواهتان است، بزرگ کنید. در این خلاصه کتاب ابتدا توضیح داده می‌شود که رها کردن شغل روزمره و شروع کردن کسب‌وکار کوچکتان،‌ ازآنچه فکر می‌کنید بسیار آسان‌تر است.

کتاب استارت آپ 100 دلاری، حاصل تحقیقات و مصاحبه‌های کریس گیلبو با کارآفرینانی است که کسب ‌و کار خود را با سرمایه‌ کوچک شروع کرده‌اند؛ کارآفرینانی که کسب و کار کوچک خود را با شعار «از کم شروع کن» شروع کرده و در زمانی کوتاه، توانسته‌اند با سودآوری، خود را از بند اشتغال‌های سنتی نجات دهند.

تا کنون، چیزی بیشتر از 200 هزار نسخه از این کتاب به فروش رفته است.

درباره نویسنده:

کریس گیلبو (Chris Guillebeau)، نویسنده کتاب استارت آپ 100 دلاری (the $100 Startup)، شادی پیگیری (The Happiness of Pursuit)، متولد شده برای این کار (Born for This) و هنر عدم انطباق (The Art of Non-Conformity) است. او به دور دنیا سفر کرده و برای گروه کوچکی از افراد قابل توجهی در سایت ChrisGuillebeau.com، می‌نویسد.

دسترسی به این محتوا مخصوص اعضای الماسی است. برای عضویت بر دکمه زیر کلیک کنید.

اشتراک‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *