دسته بندی نشده

اطلاعیه مهم

()

با احترام و ادب فراوان، سلام

پس از وقفه ای طولانی به اطلاع شما کاربران عزیز می رسانم که:

مدتی است که روند پشتیبانی، انتشار، و رسیدگی به درخواست های شما عزیزان در فضایی که برای به ارمغان آوردن دانش، آموزش و رشد ساخته بودیم، بسیار کند بوده است. این غیاب نه تنها شما کاربران گرامی را، بلکه خودم را نیز از هدف مهمم، یعنی خدمت به شما، دور کرده است. مدتی است نه دستم به کتاب و مطالعه می رود، نه صدایم آنقدری گرم است که بتوانم چندکلامی در کلاس صحبت کنم.

تمام مسئولیتش با من است. علت این فرار از شما واقعاً بر عهده من بوده. فوت یکی از عزیزانم، آن مخلوق بزرگی که مرا به این راه هدایت کرد، نه تنها یک انسان عزیز برایم بود، بلکه سنگ‌تمامی در راه تلاش‌هایم و پشتیبان اصلی من در این مسیر پرفراز و نشیب بود. با این اتفاق ناگوار، قادر به حضور فعال در این فضا نشدم؛

وقتی که در شکنجه‌ی سوگواری گرفتار می‌شویم، همه چیز به نظر می‌رسد که به سمت پایین می‌رود، اما با انگیزه‌ی شما، ما می‌توانیم بهترین ورژن خود را بازیابی کنیم و به جلوی زندگی برویم.

با امید به درک شما از شرایط غم‌انگیزی که با آن مواجه شده‌ام، از شما عذرخواهی می کنم. شما، کاربران گرامی، حق دارید که از ما انتظار داشته باشید که در هر حال، بهترین خدمات را ارائه دهیم.

با اطمینان از شما، به خاطر حمایت و صبرتان، می‌خواهم اعلام کنم که به زودی فعالیت خودم را به روال سابق بازخواهم گردانید. وعده می‌دهم که با انرژی بیشتر و تمرکز عمیق‌تر، برای فراهم کردن محتواهای آموزشی و مفید به شما بپردازم. شاید این بحران بزرگ که ممکن است هر روزی برای هریک از ما رخ دهد، فرصتی است برای یادگیری بیشتر…

از اینکه در این شرایط سخت با من همراهی می کنید، از شما سپاسگذارم.

همچنین افتخار می‌کنم که ناشر رسمی آثار خودم، آکادمی دانشجویار و نشر پانداقلم را معرفی کنم. این اقدام نشان از اعتماد و ارزشی است که به این فضا اهمیت می‌دهیم و نشان از تلاش‌های بی‌وقفه ما برای ارتقای سطح کیفی خدمات است.

به نام خداوندی که در هر لحظه ما را همراهی می‌کند و با امید به آینده‌ای روشن‌تر و پراز امیدتر، به همراه شما به این سفر ادامه می‌دهیم.

با ارزوی بهترین‌ها برای شما،

حسین اصلانی

این مقاله چقدر مفید بود؟ با کلیک روی ستاره ها رتبه بده تا بدونیم چه مدل مقالاتی بنویسیم...

میانگین امتیاز / 5. تعداد آراء:

اشتراک‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *