وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

دوره جامع گرافیک حرفه‌ای

مسیر مستقیم ورود به بازار کار طراحی و گرافیک

در کمتر از یک ماه تضمینی وارد بازار کار شوید. ما در پایان به شما توصیه نامه خواهیم داد.

 

دوره  جامع آموزش گرافیک حرفه ای چیست؟

این دوره یک راه آموزشی دقیق برای یادگیری و تسط بر 3 نرم افزار مطرح گرافیکی جهان است. به همراه (تمام تجربه های مورد نیاز شما برای ورود به بازار کار. با یادگیری و تسلط بر محتوای آموزشی این دوره میتوانید وارد بازارکار گرافیک شوید و در شرکت های خصوصی و دولتی استخدام شوید (البته که می‌توانید به صورت فریلنسر در خانه نیز کسب درآمد نمائید) همچنین بلافاصله پس از اتمام دوره آموزش ما به شما توصیه نامه برای استخدام خواهیم داد.

این دوره آموزشی شامل ۷ مرحله تست و تایید شده است که با استفاده از یادگیری نرم‌افزارهای زیر، شما را از یک فرد علاقه‌مند به گرافیک، به یک گرافیست کاربلد تبدیل می‌نماید.

  • فتوشاپ (Adobe Photoshop): معروف‌ترین و محبوب‌ترین نرم‌افزار پیکسلی گرافیکی در جهان و ایران است. نرم افزاری که در هر سمتی شغلی که باشید نیاز به کار با آن پیدا می‌کنید.
  • ایندیزاین (Adobe InDesign): نرم افزار قدرتمند صفحه آرایی و ساخت کتاب و ebook و روزنامه و مجله است. تمام گرافیست‌های صفحه‌آرا بر این نرم‌افزار مسلط هستند.
  • ایکس‌دی (Adobe XD): جدیدترین نرم افزار شرکت ادوبی برای شغل پرطرفدار و مدرن طراحی UI. یادگیری این نرم‌افزار نقطه تمایز شما نسبت به گرافیست‌های دیگر است.

علاوه بر این ما شما را با تکنیک های تبلیغات موثر برای بازدهی هرچه بیشتر طراحی هایتان در زمینه تبلیغات و چاپ نیز آشنا می کنیم، تکنیک هایی که به وسیله تجربه به دست آمده در هیچ دوره آموزشی به آن دسترسی نخواهید داشت…

محتوای دوره

بازکردن همه
فصل اول : ورود به دنیای گرافیک و دیزاین
فصل دوم : سیرتاپیاز فتوشاپ
محتوای درس
0% تکمیل‌شده 0/3 مرحله
فصل سوم : Photo Manipulation در تبلیغات (فوتومونتاژ)
محتوای درس
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
فصل چهارم :گرافیک چاپ و بسته بندی – صفحه آرایی
1 از 3