در این فایل صوتی خواهیم دید که چگونه می‌توانیم برنامه سالانه کلی برای کسب‌وکارمان درست کنیم.

کار به همین سادگی است که فقط به یک کاغذ A4 نیاز داریم و ایده‌ای که می‌خواهم توضیح دهم از کتابMichael Hyatt به نام «بهترین سال زندگی شما» گرفته شده است. کل فرآیند برنامه‌ریزی سالانه شاید کمتر از نیم ساعت وقت بگیرد؛ اما من به شما قول می‌دهم که ایده‌هایی به شما می‌دهد و به شما کمک می‌کند که به نکاتی برسید که می‌تواند سال کاری پیش‌روی شما را متحول کند. امیدوارم این روش را تست کنید و نتیجه آن را ببینید.

در پایین همین صفحه می توانید پلن آموزش داده شده را نیز دانلود کنید.

دسترسی به این محتوا مخصوص اعضای الماسی است. برای عضویت بر دکمه زیر کلیک کنید.

کتاب بهترین سال زندگی شما

کتاب بهترین سال زندگی شما اثر دبی فورد، دعوت به عمل است؛ یک راهنمای قدم‌به‌قدم؛ تا امسال خود را به‌قدری خاص و منحصر به‌فرد سازید و صبح‌ها با چنان نشاطی از خواب بیدار شوید که بخواهید از رختخواب بیرون بپرید و روزتان را شروع کنید.

هدف کتاب بهترین سال زندگی شما (The Best Year Of Your Life)، الهام بخشیدن، هدایت و حمایت از شما تا رسیدن به نقطه‌ای از لذت زندگی است که حتی تصورش را هم نمی‌کردید؛ و درنهایت، حظ بردن از نتیجه تلاش‌هایتان در انتهای سال، طوری که وقتی به آخر سال ‌رسیدید، دل‌تان نخواهد آن سال تمام شود. هدف آن همراهی شما در این تجربه است که بهترین سال زندگی‌تان چه معنا و مفهومی دارد؛ چگونه به‌نظر می‌رسد و چه احساسی را در شما به‌وجود می‌آورد. وقتی حضور آن را احساس کردید، این کتاب به شما کمک می‌کند خط‌مشی و برنامه‌ای طراحی کنید که موفقیت‌تان را تضمین کند و به مهارت‌هایی دست پیدا کنید که رویاهای دیرین‌تان را تحقق بخشند.

درک این موضوع بسیار مهم است که بهترین سال زندگی ما چیزی است که توان و قدرت دستیابی به آن را داشته باشیم. می‌تواند بهترین تصویری باشد که از خود در ذهن داریم، اما به‌طور حتم نمی‌تواند یک زندگی خیالی دور از ذهن باشد که هرگز امکان رسیدن به آن را نداریم. زندگی در خیال، رویا، امید و آرزو، انحراف از مسیر اصلی و مانع از درک و تعهد ما به تصمیمی است که ما را به‌سمت بهترین روزهای زندگی‌مان هدایت می‌کند.

اگر به مطالعه کتاب علاقه دارید فرصت عضو الماسی شدن را از دست ندهید، هر هفته یک خلاصه کتاب درجه 1 را دانلود و مطالعه کنید!